کنکاش

کنکاش
ورود شما به کنکاش را خیر مقدم عرض می نماییم.
به دلیل بروز بودن سایت لطفا از سایر صفحات وب هم دیدن نمایید.

تبلیغات هزینه نیست بلکه زمینه سازی برای معرفی وب خود به دیگران و درآمد زایی برای شماست .

نويسندگان
مازیار آجودانی
تبلیغاتقتل پدر با آتش‌سوزی عمدی پژو 206 - جذاب


 

 • قتل پدر با آتش‌سوزی عمدی پژو 206 - جذاب

  قتل پدر با آتش‌سوزی عمدی پژو 206

  قتل پدر با آتش‌سوزی عمدی پژو 206

  کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی موفق شدند با گذشت چند ماه از زمان وقوع آتش‌سوزی عمدی که منجر به مرگ یک نفر شد، متهم ۲۴ ساله را به اتهام قتل پدرش شناسایی و دستگیر کنند.

  به گزارش مهر،  ساعت ۴ بامداد اولین روز از مردادماه از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره آتش‌سوزی در منطقه یافت آباد – خیابان زندیه به کلانتری ۱۵۱ یافت آباد اعلام شد.

  با حضور مأمورین کلانتری در محل و انجام بررسیهای اولیه مشخص شد جوانی به نام فرامرز (۲۴ ساله) به دلیل اختلافات خانوادگی اقدام به ریختن بنزین بر روی یک دستگاه خوردو پژو ۲۰۶ و آتش زدن آن کرده که پدرش به هویت محمود (۴۶ ساله) با اطلاع از موضوع، قصد ممانعت داشته که دچار سوختگی شدید شده است.

  پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی
  با وجود انتقال مصدوم حادثه آتش سوزی به بیمارستان و انجام اقدامات درمانی بر روی وی، محمود به علت شدت سوختگی فوت کرد.

  با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران ، پرونده  برای رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

  تحقیقات پلیسی
  کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با حضور در محل جنایت به تحقیق از خانواده مقتول و متهم پرداختند؛ در همان مراحل اولیه ی تحقیقات مشخص شد که فرامرز (متهم پرونده) از حدود دو ماه پیش از وقوع حادثه با خانواده اش به ویژه پدر خود اختلاف پیدا کرده و همین موضوع باعث شده تا پدر فرامرز (مقتول پرونده) پس از گذشت مدتی اقدام به گرفتن خودرو ۲۰۶ شخصی اش از او کند.

  دستگیری متهم
  با آغاز تحقیقات برای دستگیری متهم، کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی اطلاع پیدا کردند که متهم پس از متواری شدن از محل جنایت به تازگی و به صورت مخفیانه مجددا به محل کارش در یک کارگاه خیاطی مراجعه کرده است.

  با شناسایی دقیق مخفیگاه متهم در کارگاه خیاطی واقع در منطقه یافت آباد، این محل تحت مراقبت نامحسوس پلیسی قرار گرفت و سرانجام در روز پنجشنبه ۲۵ شهریور ماه، کارآگاهان با اطمینان از حضور متهم در مخفیگاهش وی را دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند.

  اعترافات متهم
  فرامرز پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ صراحتا به ایجاد حریق عمدی و آتش زدن خودرو ۲۰۶ منجر به مرگ پدرش اعتراف کرد.

  متهم در خصوص اختلاف خود با پدرش به کارآگاهان گفت: از چندماه پیش با دختری آشنا و پس از مدت کوتاهی به وی علاقه مند شدم؛ موضوع را با اعضای خانواده در میان گذاشتم اما پدرم با این موضوع به شدت مخالفت کرد و همین موضوع سرآغاز اختلاف من با او شد بگونه ای که از حدود دو ماه پیش من دیگر شب ها به خانه نمی رفتم و شب ها پس از پایان کار در همان کارگاه خیاطی می ماندم.

  متهم در خصوص انگیزه خود برای آتش زدن خودرو ۲۰۶ گفت: پس از گذشت مدتی، پدرم اقدام به گرفتن خودرو ۲۰۶ شخصی ام از من کرد و این در حالی بود که من با پول خودم اقدام به خرید آن کرده بودم؛ از این موضوع بسیار عصبانی شده بودم و همین موضوع باعث شدت اختلاف بین من و پدرم شد تا اینکه شب حادثه طی یک تماس تلفنی اعلام  کردم که ماشین را به آتش خواهم کشید.

  متهم در خصوص شب حادثه آتش سوزی به کارآگاهان گفت: ساعت ۳ بامداد اولین روز از مرداد، پس از تهیه چند لیتر بنزین به در منزل پدرم که ماشین پژو ۲۰۶ من نیز مقابل آن پارک بود، رفتم؛ با عصبانیت زیاد اقدام به ریختن بنزین روی ماشین خود کرده بودم که پدرم با شنیدن صدای فریادهای من، از خانه بیرون آمد؛ پدرم قصد داشت تا بطری بنزین را از من بگیرد که مابقی بنزینِ داخل بطری را به روی صورت و بدنش پاشیدم. یک فندک همراه خود داشتم؛ آنرا روشن کرده و به سمت ماشین پرتاب کردم؛ ناگهان ماشین شلعه ور شد؛ پدرم نزدیکی ماشین ایستاده بود که باعث شد او نیز آتش بگیرد. بسیار ترسیده بودم و به سرعت از محل متواری شدم؛ پس از چند روز متوجه شدم که پدرم در بیمارستان فوت کرده است.

  سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این مطلب به خبرنگار مهر، گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم، قرار بازداشت موقت از سوی مقام قضایی صادر و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

   


تاريخ : چهارشنبه ۳۱ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ۸:٠٦ ‎ب.ظ ا نویسنده : مازیار آجودانی ا نظرات ()
تگ ها :دومین کنگره­ روانکـاوی و رواندرمـانی پویای ایران


 

 • دومین کنگره­ روانکـاوی و رواندرمـانی پویای ایران

  به گزارش میگنا دومین کنگره‌ روانکاوی و رواندرمانی پویای ایران  ۱۹ تا ۲۱ آبان ۱۳۹۵ در تالار همایش‌های امام خمینی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران برگزار می‌شود.

  موضوع اصلی دومین کنگره‌ روانکاوی و رواندرمانی پویا‌ی ایران؛ شهامت زیستن با دیگری؛ پادزهری روان کاوانه برای فرهنگ مرگ، خشونت و نابردباری است .

  موضوع کنگره حول محور مفهوم زندگی در برابر مرگ می باشد، اما محدود به عنوان بالا نیست، و مقالات مرتبط با عناوین چون موارد زیر نیز در نظر گرفته می شود: 

   •  شهامت زیستن در چارچوب محدودیت های شرایط وجودی‌مان 

  •  شهامت زیستن با احساسات پرشور و هیجان خود

  •  شهامت سوگواری کردن به جای فرو مردن در یک حالت مستمر افسردگی

  •  شهامت جدا شدن از ابژه‌ی همزیست

  •  شهامت اجازه دادن به کودک برای رشد کردن به عنوان یک شخص آزاد به جای بدل خود بودن

  •  شهامت زیستن با وجدان خود به جای فراخود خودرای

  •  تاب آوری روان‌کاوانه

  •  زندگی و مرگ تحلیلی

  •  فرهنگ ژویی‌سانس

  •  شهامت روان‌کاو بودن با چشم پوشی از نیازهای خودشیفتگی خود در موقعیت درمانی

  •  وابستگی بیمارگون به خشونت و وابستگی بیمارگون به عنوان دفاعی در برابر پرخاشگری

  •  تحلیل های روان‌کاوانه از عدم تحمل قومی، نژادی و مذهبی معاصر 

   

  کنگره از مقالاتی با عناوین نظری و بالینی در روان کاوی یا پژوهش‌هایی با نگرش تحلیلی استقبال می‌نماید.

  آخرین مهلت ارسال مقالات سی و یک شهریورماه 95 خواهد بود. مقالات خود را به نشانی الکترونیک articles@irpsychoanalysis.com ارسال نمایید

  ثبت نام کنگره از طریق سامانه آموزش مداوم کشور (www.ircme.ir) صورت خواهد گرفت. روان­پزشکان، پزشکان عمومی، روان­شناسان و مشاوران می­توانند از طریق این سامانه ثبت نام کنند. ثبت نام افرادی که گرایش تحصیلی آنان در چارچوب این برنامه تعریف نشده در محل برگزاری کنگره انجام خواهد شد.

  اطلاعات بیش‌تر در مورد شیوه‌ ارسال مقالات و ثبت نام نیز در نشانی الکترونیک کنگره irpsychoanalysis.com قابل رویت است.
  -
      

   


تاريخ : دوشنبه ٢٩ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ٥:٥٤ ‎ب.ظ ا نویسنده : مازیار آجودانی ا نظرات ()
تگ ها : پزشکی ، سلامتدروازه ورود جوانان به دنیای اعتیاد از کجا می آید؟


 

 • دروازه ورود جوانان به دنیای اعتیاد از کجا می آید؟

  «یک بست دانه‌های کریستالی کوش افغان دوای دردته». این جمله‌ای است که خیلی‌ها از آن سر در‌نمی‌آورند؛ یعنی نه می‌دانند دانه‌های کریستالی چیست و نه کوش افغان. آنهایی هم که سر در‌می‌آورند دو دسته‌اند یا خودشان این‌کاره هستند یا به واسطه شغلشان مواد‌مخدر را می‌شناسند.
  این‌که هر چیزی که اسمش غریبه‌تر باشد، میل آدمیزاد را برای کشفش بیشتر می‌کند، همین اتفاقی است که سال‌هاست مافیای مواد‌مخدر در ایران به راه انداخته؛ یعنی نامگذاری اسم‌های جدید برای مخدرهای قدیمی.

  به گزارش روزنامه شهروند، حکایت گل هم همین است؛ «حشیش» که خیلی نام‌آشناست، «ماری‌جوانا» هم که مواد‌مخدر نوجوانان آمریکایی شناخته شده؛ «گل» ولی اسم خوب و با‌مسمایی دارد؛ عاملی که دروازه پذیرش ماده‌ای خوشنام در بساط ایرانی‌ها شد.
  آمار غیررسمی مصرف گل که سن استفاده از مواد‌مخدر را پایین آورده و جوان‌ها تصور می‌کنند گیاهی طبیعی و بی‌ضرر است از افزایش آن خبر می‌دهند.

  همین چند هفته پیش هم حمید صرامی، مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد‌مخدر اعلام کرد: «در جامعه امروز ‌گاهی ماده‌مخدر جدیدی در راستای افزایش مصرف‌کننده و مشتری‌مداری تولید می‌شود که ماده گل و ماری‌جوانا ازجمله آنهاست که باورهای غلطی در رابطه با این مواد در اذهان افراد نقش بسته است. مصرف‌کنندگان بر این باورند که این دو ماده‌مخدر اعتیادزا نیستند!، در صورتی که توهم‌زایی این مواد چندین برابر حشیش است و به‌طور قطع شرایط نامناسبی را برای مصرف‌کننده ایجاد می‌کنند که باید در این زمینه اطلاعات کافی به افراد ارایه شود.»
  اگر چه حشیش ماری‌جوانا، گل، گراس، مرجان، علف و یا ماری، گُلِ خشکِ گیاه شاه‌دانه است، اما هر کدام که از آنها با ترکیبات خاصی به‌دست می‌آیند.

  کارشناسان مواد‌مخدر معتقدند گل، مخدری که این روز‌ها بست به بست و پشت به پشت در پارک‌ها، کنار خیابان، بزم‌های شبانه به‌راحتی مصرف می‌شود، پتانسیلی قوی‌تری از ماری‌جوانا و حشیش در ایجاد توهم و اعتیادآوری دارد و میزان قدرت توهم‌زایی آن دو تا سه برابر بیشتر از ماری‌جوانای معمولی است.

  این مخدر ضربان قلب را بالا می‌برد، احساس بی‌قراری می‌دهد، باعث توهم می‌شود و حتی یک‌بار مصرف آن عملکرد مغز را مختل می‌کند. گل که در اذهان عمومی حتی کم‌خطرتر از حشیش، ماری‌جوانا و علف عنوان شده، برعکس آن‌قدر خطرناک است که با یک‌بار مصرف برای همیشه باعث اعتیاد مصرف‌کننده می‌شود؛ چرا که ماده‌مخدر گل به‌طور مستقیم بخش‌های مسئول آرامش‌بخشی را در مغز فلج کرده و خودش جایگزین آن می‌شود.


  گل‌بازها از گل چه می‌دانند؟
  هیچ‌وقت از کسی که مواد مصرف می‌کند، مضرات آن را نخواهید شنید؛ اینها را رزیتا که برای نخستین‌بار در یک میهمانی سیگارهای پر شده با گل را پشت به پشت هم کشیده می‌گوید. او که ادعا می‌کند میهمان ثابت میهمانی‌های سعادت‌آباد است، درباره تجربه مصرف گل می‌گوید: «با الکل مصرف کردم؛ رفتم اون دنیا و برگشتم. گل یکی از وسیله‌های پذیرایی تو مهمونی‌ها شده؛ یعنی اگه صاحب مهمونی خیلی خرج نکنه و کوکائین برای مهمون‌ها نخریده باشه، گل دیگه سر سفره‌اش پیدا می‌شه. نشد هم جای نگرانی نیست چون معمولا یه عده مهمون همراه خودشون دارن.»
  مصطفی که یک پیج با ١١K فالوور در اینستاگرام دارد، عکسی از گلدان‌هایش گذاشته و در توضیح برگ‌های سبز‌رنگی که در آنها کاشته نوشته: «طبیعت زیبا». البته این یکی از عکس‌هایی است که ماری‌جوانا با هشتگ فارسی در آن بزرگنمایی شده؛ و با یک سرچ کوچک متوجه می‌شوید نه ‌هزار و ۴٨٨ پست در اینستاگرام به هشتگ ماری‌جوانا و گل مزین شده است. در لابه‌لای آنها پر است از عکس‌هایی که نشان می‌دهد این ماده آشکارا مصرف می‌شود؛ عکس‌هایی با فیلترهای رنگی که سبزی این گیاه را در حال رول‌شدن روی کاغذ سیگار نشان می‌دهد و خبر از بساط خطرناک گل‌بازهای ایرانی می‌دهد.

   


تاريخ : شنبه ٢٧ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ۱٠:٠۸ ‎ق.ظ ا نویسنده : مازیار آجودانی ا نظرات ()
تگ ها :دانلود آهنگ جدید امید طیبی به نام حسم میگه نمیمونی | دانلود آهنگ


 

 • دانلود آهنگ جدید امید طیبی به نام حسم میگه نمیمونی | دانلود آهنگ

  دانلود آهنگ جدید امید طیبی به نام حسم میگه نمیمونی از رسانه سخاموزیک

  Download Ahange Jadid Omid Tayebi – Hessam Mige Nemimooni

  دانلود آهنگ جدید امید طیبی به نام حسم میگه نمیمونی Omid Tayebi Called Hessam Mige Nemimooni

  دانلود آهنگ حسم میگه نمیمونی با دو کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه پخش آنلاین

  متن آهنگ حسم میگه نمیمونی امید طیبی

  احساسمو حس کن درگیر چشماتم

  درگیر چشمای همرنگ دریاتم

  این قلب دور از تو زندون دردامه

  این حس دلتنگی هر لحظه همرامه

  حسم میگه نمیمونی میری یه روز به آسونی

  از این حالم چی میدونی

  میری منو میسوزونی

  حسم میگه نمیمونی میری یه روز به آسونی

  از این حالم چی میدونی

  میری منو میسوزونی

  ++++++++

  احساسمو حس کن حس تو چشمامو

  احساس غمگین این قلب تنهامو

  دلتنگمو بی تو اشکام سرازیره

  خودت نمیدونی دنیام چه دلگیره

  ++++++++

  حسم میگه نمیمونی میری یه روز به آسونی

  از این حالم چی میدونی

  میری منو میسوزونی

  حسم میگه نمیمونی میری یه روز به آسونی

  از این حالم چی میدونی

  میری منو میسوزونی

  دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای امید طیبی بنام حسم میگه نمیمونی با لینک مستقیم و دو کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰

  آهنگ حسم میگه نمیمونی از امید طیبی

  دانلود بهترین آهنگ ها و موزیک ویدئو ها از رسانه سخاموزیک با لینک مستقیم و بهترین کیفیت

  لطفا در صورت مشاهده مشکل در لینک دانلود از طریق فرم نظرات به ما گزارش کنید.

  دانلود باکس


   


تاريخ : جمعه ٢٦ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ٤:۱٧ ‎ق.ظ ا نویسنده : مازیار آجودانی ا نظرات ()
تگ ها : دانلود ، آهنگ ، موزیک ، آهنگ جدیدکمبود کدام ویتامین ها باعث سرطان می شود؟


 

 • کمبود کدام ویتامین ها باعث سرطان می شود؟

  سرطان یا نئوپلازی یا کانسر، توده‌ای از بافت های غیر طبیعی است که رشد آن افزایش یافته و به گونه‌ای ناهماهنگ نسبت به بافت های طبیعی به رشدش ادامه می‌دهد.

  به طور کلی ناهنجاری و نامنظمی یا تقسیم غیرطبیعی سلول را سرطان می‌نامند که به صورت اختلال در ژن سلولی و پروتئین های داخل سلولی تظاهــر می‌کند. در آمریکا اولین عامل مرگ است و سالیانه در دنیا 6 میلیون نفر در جهان بر اثر سرطان از بین می‌روند. آنچه از سابقه دانش تغذیه و رابطه آن با سرطان به نظر می‌رسد، این است که اصولا تمام غذاها و اجزای تشکیل دهنده آن شامل مواد مغذی، مواد افزودنی و آلوده کننده و از طرفی مصرف بیش از حد غذا با کمبود در بعضی مواد همگی می‌توانند در کاهش یا افزایش خطر وقوع سرطان مؤثر باشند.

  علی رغم وجود تعداد زیادی مواد سرطانزا در طبیعت، غلظت آنها در غذای انسان معمولا بسیار پایین بوده و اثراتشان نیز غیر قابل اندازه‌گیری است. در این خصوص با دکترحمیدنوربخش به گفت و گو نشستیم که در زیر می خوانید.


  در مورد ارتباط سرطان با غذا توضیح دهید.
  احتمالا مواد سرطانزا ممکن است در بدن انسان از مواد غیر سرطانزای موجود در رژیم غذایی سنتز شوند. مثلا مصرف بعضی از آمین‌ها و مشتقات آن نیترات و نیتریت که به عنوان مواد محافظت کننده به خصوص در سوسیس و کالباس مصرف می‌شود برای انسان خصوصا خردسالان و زنان باردار مضراست. سبزی‌ها به ویژه از خانواده کلم گل پیچ و شلغم اثر ضد سرطانی زیادی دارند. سلولز موجود در رژیم غذایی با افزایش حجم مدفوع از غلظت مواد سرطانزا می‌کاهد بنابراین سلولز در رژیم غذایی از سرطان کولون (روده) می‌کاهد.

  بنابراین چند عامل درکل، در رابطه با رژیم غذایی ایجاد سرطان می‌کندکه به طور خلاصه عبارتند از:

  1- رژیــم پـرچـرب
  2- نحوه مواد غذایی که وقتی فریز یا به صورت سنتی نگهداری شوند، دچار فساد تدریجی و مواد سرطانزا می‌شوند.
  3- رژیم فاقد میوه و سبزی
  4- فقر غذایی ایجاد سرطان مری می‌کند.
  مصرف غذاها و چای به صـورت داغ و مصرف غذاهای سرخ شده از عوامل سرطان هستند. کاهش مصرف چربی هم نقش مهمی در پیشگیری از سرطان دارد و کاهش چربی، سرطان را از حالت حاد بودن به حالت مزمن تبدیل می‌کند.


  عـوامـل ایجـاد کنـنـده سـرطـان کدامند؟
  1- عامـل ژنـی :همه افراد دچار سرطان نهفته‌اند، اما با ایجاد شرایط مستعد مثل نوع غذا، نحوه زندگی، استرس و… به سرعت بارز می‌شود. در حدود 25 درصد از انواع سرطان‌ها ژنی و ارثی است.
  2- مواد مخدر و دود سیگار
  3- تغذیه ناسالم :
  الف) چربی حیوانی به صورت کلی و گوشت قرمز به طور شاخص :به عنوان مثال سرطان روده بزرگ و رکتوم (انتهای روده بزرگ) با مصرف گوشت قرمز ارتباط دارد. مصرف چربی اشباع به خصوص در شب و قبل از خواب، چون متابولیسم20-10 درصد در شب کاهش می‌یابد؛ بنابراین هضم چربی با تاخیر صورت می‌گیرد و مدت زمان سپری در روده‌ها افزایش می‌یابد که این امر با تولید مواد سرطانزا در روده بزرگ صورت می‌گیرد.
  ب) نمک : ماهی شور و نمک زده و مصرف بیش ازحدآنها سرطانزاست. پ) قهوه و شیرین کننده‌های سنتزی و مصنوعی :
  حتی مقدار مجاز ساخارین، آسپارتام و فنیل آلانین سرطان زاست.
  ث) چاقی : چاقی در آقایان باعث سرطان پروستات و در خانم‌ها باعث سرطان رحم و سینه می‌شود. به دلیل افزایش کلسترول در افراد چاق متابولیسم به خوب‍ی صورت نمی‌گیرد.
  ج) مشروبات الکلی :عامل سرطان دستگاه گوارش و دستگاه تنفس است.
  چ) اشعـه : اشعه آلفا و ایکس و مواد رادیو اکتیو سرطانزا هستند.
  ح) جـوش شیـریـن : طبـق اعـلام وزارت بهـداشـت 65 درصـد مـوارد سـرطان معـده در آقـایـان به دلیـل مصـرف جوش‌شیرین است.

  چه رابطـه ای بین سـرطان بـا بـرخـی از ویتـامین ها ست؟

  مصرف ویتامین A : ویتامین A در استحکام غشاء روده و معده دخالت دارد و کاهش ویتامین A باعث کاهش ضخامت دیواره دستگاه گوارش می‌شود که منجر به سرطان می‌شود.


  ویتامین C : در جلوگیری از سرطان صفرا، روده و معده موثر است. علت خاصیت ضد سرطانی آن، نقش ضد اکسیدانی که ایجاد ایمنی ‌در بافت می‌کند است.


  مصـرف ویتـامیـن E: خاصیت ضد اکسیدانی دارد و مصـرف اکسیژن در بافت را کاهش می‌دهد.


  سلنیـوم (Se) و کلسیـم (Ca) : سلنیوم خاصیت آنتی اکسیدانی دارد. کلسیم مانع افزایش و تکثیر سلول‌های بدخیم است و خاصیت ضد سرطانی دارد. برای پیشگیری از سرطان باید از چاقی اجتناب کرد و تا حد ممکن از سبزی‌های برگ تیره، برگ زرد، خانواده کلم و کربوهیدرات‌ها استفاده کرد.بیماران سرطانی باید مصرف ویتامینC و سبزی‌ها را افزایش دهند و از مصرف غذاهای اسیدی اجتناب کنند. رنگدانه‌های موجود در سبزی‌ها و میوه‌ها خاصیت ضد سرطانی دارد.در انگور سیاه و قرمز و حتی برگ انگور ترکیبات آنتی اکسیدانی وجود دارد که ترکیباتی هستند که از التهاب و عفونت سلول جلوگیری می‌کنند.
  کاهش آهن هم یکی از عوامل ایجاد سرطان و پیری است و بنابراین باید از مواد غذایی با آهن زیاد استفاده کرد.

   


تاريخ : پنجشنبه ٢٥ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ۱٠:٥٢ ‎ق.ظ ا نویسنده : مازیار آجودانی ا نظرات ()
تگ ها :متن آهنگ بیتابی علیرضا قربانی


 

 • متن آهنگ بیتابی علیرضا قربانی

  متن آهنگ بیتابی علیرضا قربانی
  Lyrics Music Alireza Ghorbani Bitabi

  متن آهنگ بیتابی علیرضا قربانی

  ترانه و شعر آهنگ بیتابی علیرضا قربانی

  بیقراره توام در دله تنگم گره هاست آه بیتاب شدن عادته کم حوصله هاست
  مثله عکس رخ مهتاب که افتاده در آب در دلم هستی و بین منو تو فاصله هاست

  آه من شعر شب جدایی ماه من کی میشود درایی
  ابر بهارم طاقت ندارم از دوریه تو تا کی ببارم
  با دیده ی تر یک بار دیگر بر زانوی غم سر میگذارم

  تکست آهنگ بیتابی علیرضا قربانی

  آسمان با قفسه تنگ چه فرقی دارد بال وقتی قفسه پر زدنه چلچله هاست
  آسمان با قفسه تنگ چه فرقی دارد بال وقتی قفسه پر زدن چلچله هاست
  باز میپرسمت از مسئله ی دوری و عشق و سکوته تو جواب همه ی مسئله هاست

  آه من شعر شب جدایی ماه من کی میشود درایی
  ابر بهارم طاقت ندارم از دوریه تو تا کی ببارم
  با دیده ی تر یک بار دیگر بر زانوی غم سر میگذارم

  **

  دانلود آهنگ جدید علیرضا قربانی بیتابی

  Print Friendly

   


تاريخ : چهارشنبه ٢٤ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ٢:۳۳ ‎ق.ظ ا نویسنده : مازیار آجودانی ا نظرات ()
تگ ها : متن ، متن آهنگ ، آهنگ ، تکستهمیاران مشاور در مدارس جاسوس نیستند


 

 • همیاران مشاور در مدارس جاسوس نیستند
  همیاران مشاور در مدارس جاسوس نیستند

  در راستای تحقق اهداف سند تحول بنیادین و ارائه خدمات مشاوره‌ای در کلیه سطوح تحصیلی و نیز برای افزایش سلامت جسمی و روحی دانش آموزان اقداماتی را طراحی و برای اجرای به استان‌ها، مناطق و مدارس کشور اعلام شده که این موضوع دنباله رو ارتقا سلامت روانی جامعه در نظر گرفته شده است.

  بررسی های اخیر نشان می دهد که سنین نوجوانی از دوره هایی است که نفوذ و تاثیر گذاری در افراد مستلزم استفاده از برخی راهبردهاست؛ از این رو برخورد مناسب نوجوانان نسبت به هم می توانند تاثیر به سزایی در  عملکرد افراد داشته باشد که با بهره گیری از این رویکرد در مدارس زمینه توانمند سازی دانش آموزان برای کنترل رفتارهای پرخطر و ارتقا سلامت روانی را فراهم کرد.

  حسن فرازنده خالدی مدیرکل سابق امور تربیتی و مشاوره آموزش و پرورش ، اظهار کرد: اداره کل امور تربیتی مشاوره در راستای تحقق اهداف سند تحول بنیادین و ارائه خدمات مشاوره‌ای در کلیه سطوح تحصیلی و نیز برای افزایش سلامت جسمی و روحی دانش آموزان اقداماتی را طراحی و برای اجرای به استان‌ها، مناطق و مدارس کشور اعلام کرده است.

  مدیرکل سابق امور تربیتی و مشاوره آموزش و پرورش افزود: استقرار نظام راهنمایی و مشاوره به عنوان فرایندی مستمر و پایدار در جهت شناسایی توانمندی‌ها، رغبت‌ها، استعدادها، ارزش‌ها، محدودیت‌ها و ابعاد شخصیتی و اختلالات روانی اجتماعی دانش آموزان و همچنین بسترسازی جهت تامین و ارتقای سازگاری، سلامت روانی رفتاری، هدایت تحصیلی و شغلی و مداخلات درمانی از جمله این راهبردها است. 

  وی تصریح کرد: ساخت و هنجاریابی آزمون‌ها برای شناسایی و غربالگری روانی رفتاری دانش آموزان در بافت مدرسه و ارائه طرح‌های کارآمد در حوزه پیشگیری سطح اول و مداخلات بعدی و برنامه‌ریزی برای ارائه خدمات مشورتی به تمامی کارکنان مدرسه اعم از معلمان، مدیران، معاونان و والدین برای ارتقای سلامت روانی رفتاری و تحصیلی دانش آموزان بخش دیگری از سیاست‌های راهبردی است. 

  خالدی با بیان اینکه، تامین و بروز رسانی علمی نیروی انسانی متخصص برای بکارگیری در مدارس و مراکز مشاوره و خدمات روان شناختی بخشی از برنامه‌های افزایش سلامت جسمی و روحی دانش آموزان است، گفت: توسعه کمی و کیفی خدمات راهنمایی و مشاوره در مدرسه و مراکز راهنمایی، مشاوره و خدمات روان شناختی دانش آموزی و آسیب شناسی مشکلات روانی، رفتاری و تحصیلی آنها از اهداف اصلی ارتقا سلامت روان دانش آموزان است. 

  به گفته وی، رویکرد بومی و دینی در ارائه خدمات راهنمایی و مشاوره و شناسایی و بکارگیری کلیه ظرفیت‌های درون و برون بخشی برای تامین و ارتقای سلامت روانی رفتاری دانش آموزان و تدوین آنها نیز در مدارس انجام می‌شود. 

  همیاران مشاور در مدارس جاسوس نیستند

  حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: همیار مشاور باید در مدرسه مواردی را که دانش آموزان نمی‌توانند به مشاور ابراز کنند به گوش مشاور برساند. 

  وی با بیان اینکه همیار مشاوران باید موضوعات مهم را به مرکز مشاوره مدرسه اطلاع دهند، ادامه داد: چون بسیاری از موارد که ممکن است خطرآفرین باشد توسط مشاور و متخصص مرتبط قابل حل است و باید به متخصص ارجاع داده شود و این جاسوسی نیست. 

  معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه بیماری‌ها و مسائل روحی عمیق‌تر و مهم‌تر از بیماری‌های جسمی است، تصریح کرد: اگر همیار مشاور موارد مهم و نادر را با حفظ اصل رازداری به مشاور منتقل کند ، بزرگ ترین خدمت را به آموزش و پرورش کرده است. 

  کفاش با اشاره به تأثیرپذیری و تأثیرگذاری هم‌سالان در سنین نوجوانی بر یکدیگر زیاد است، یادآور شد: در این سنین نوجوانان هم در موارد مثبت و هم در موارد منفی از یکدیگر تأثیرپذیری بالایی دارند. از این رو همیار مشاور باید سعی کند نکات خوب را به همکلاسی‌هایش گفته و در خوبی‌ها با دیگران شریک شود. 

  ابوالقاسم عیسی‌مراد مدیرکل سابق امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش در خصوص طرح همیار مشاور، اظهار داشت: در دوره نوجوانی وقتی فشار و مشکلات بر نوجوانان زیاد می‌شود اغلب برای دریافت کمک به سوی یکی از همسالان خود می‌روند و لذا چنانچه با آموزش و مهارت‌آموزی شرایطی را برای حمایت همسالان از هم فراهم آوریم، این فرایند طبیعی ممکن می‌‌شود.

  وی با بیان اینکه بحث همیار مشاور برنامه خوبی است و ضرورت آن این است که دانش‌آموزان حس کنند می‌توانند پیام خودشان را به مشاوران مدارس منتقل کنند، گفت: اهداف طرح همیار مشاور شامل کمک به رشد سازگاری فردی و اجتماعی دانش‌آموزان و ارتقای سطح سلامت روان، تقویت توانمندی‌های فردی، اجتماعی و ارتباطی دانش‌آموزان مبتنی بر دانش‌های پیشرفته روز، تقویت حفظ مسئولیت‌پذیری و ترویج فرهنگ مشارکت‌پذیری و مشارکت‌جویی در بین دانش‌آموزان برای حفظ و ارتقای سلامت روان خود و سایر دانش‌آموزان است.

  حضور 64 هزار نفری همیاران مشاور در مدارس 

  مسعود شکوهی  مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش بیان کرد:با توجه به تعدد دامنه آسیب های اجتماعی ، تشکیل همیار مشاور در مدارس در دستور کار قرار گرفت و بر این اساس پس از انتخاب دانش آموزان همیار ، شرح وظایف تعریف و پس از آموزش برای فعالیت های مشاوره ای ساماندهی می شوند.

  مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش با شاره به نقش تاثیرگذار  گروه همسالان ، گفت: در دو سالی که طرح همیار مشاور در ۶ هزار مدرسه کشور در حال اجرا است بازخوردهای خوشایندی از اجرای آن داشتیم و بسیاری از مشکلات و آسیب های مدارس از طریق گروه همسال و همیار مشاور رفع شد.

  وی ، با بیان اینکه ۶۴ هزار همیار مشاور در  ۶ هزار مدرسه کشور فعالیت می کنند ، گفت: این طرح به دلیل کمبود نیروی انسانی در بحث مشاوره در مدارس اجرا شده است.

  شکوهی ادامه داد: ۱۰۰ هزار نیروی پرورشی در کشور نیاز داریم  و این در حالی است که این نیاز در بخش مشاوره ۳۰ هزار نفر است.  

  وی در ادامه خاطر نشان کرد:  مجموع نیروهای پرورشی و فرهنگی  کشور ۷۰ هزار نفر هستند  که  ۴۸ هزار نفر مربی پرورشی و ۲۱ هزار نفر مربی رسمی و حق التدریسی هستند.

  مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش ، با بیان اینکه ۴۰ میلیون نفر از جمعیت کشور اعم از مربیان، اولیاء و دانش آموزان در ارتباط مستقیم با نظام آموزش و پرورش هستند، افزود: ضرورت دارد نظام آموزش و پرورش به عنوان مسئله اصلی نظام قلمداد شود و بسیاری از درآمدها به این بخش اختصاص پیدا کند.

  طرح همیار مشاور دنباله رو ارتقا سلامت روانی جامعه

  طرح همیاران مشاور با رویکرد ارتقا سطح سلامت روانی جامعه تدوین شده  که در راستای این موضوع،  زمینه مشارکت عملی و تقویت روحیه مشارکت جویی و افزایش روحیه مسئولیت پذیری در دانش آموزان فراهم می آید.

  استفاده دانش آموزان به عنوان همیار مشاور نقش تاثیرگذاری در شناسایی مشکلات همسالان،  تقویت همدلی، درک متقابل میان دانش آموزان و ترویج فرهنگ راهنمایی و مشاوره در میان دانش آموزان و جامعه دارد که سلامت روانی جامعه را افزایش می دهد.

  گزارش از صهبا دقیانوس
  باشگاه خبرنگاران

   


تاريخ : سه‌شنبه ٢۳ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ۱٠:٥٠ ‎ب.ظ ا نویسنده : مازیار آجودانی ا نظرات ()
تگ ها : پزشکیایبنا - ​اجرای طرح «فرصت برابر»‌ برای نوقلمان


 

 • ایبنا - ​اجرای طرح «فرصت برابر»‌ برای نوقلمان

  تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۷

  انجمن قلم ایران قصد دارد تا با اجرای طرحی به نام «فرصت برابر» زمینه فعالیت‌های ادبی را برای نوقلمان شهرستان‌های سراسر کشور فراهم کند.

  ​اجرای طرح «فرصت برابر»‌ برای نوقلمان
  به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) انجمن قلم ایران در نظر دارد طرحی با عنوان «فرصت برابر» را برای شهرستانی‌ها به اجرا گذارد، تا از این طریق نوقلمان بتوانند نخستین اثرشان را منتشر کنند. این طرح به منظور تسهیل در معرفی و زمینه‌سازی رشد نوقلمان اعم از شاعران و نویسندگان ایجاد شده است.

  بر همین اساس، نوقلمان شهرستان‌های سراسر کشور می‌توانند آثار خود را به نشانی انجمن قلم ایران واقع در تهران، خیابان سیدجمال‌الدین اسدآبادی، بالاتر از میدان سیدجمال‌الدین اسدآبادی، بین کوچه‌های 44 و 46، شماره پلاک 358 ارسال کنند.

  در این طرح، آثار ارسال شده مورد بررسی و ارزیابی چند داور و کارشناس قرار می‌گیرد و پس از آن، از سوی انجمن به‌صورت رایگان منتشر خواهد شد. معمولاً نوقلمان در انتشار کارهایشان با مشکلات متعددی مواجه می‌شوند، از این‌رو انجمن تلاش دارد در این طرح برخی از این مشکلات را رفع کرده و زمینه را برای معرفی آن‌ها فراهم کند.
   

  Share/Save/Bookmark

  کد مطلب: 240296

   


تاريخ : یکشنبه ٢۱ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ٩:٥۳ ‎ق.ظ ا نویسنده : مازیار آجودانی ا نظرات ()
تگ ها : ایبنا ، کتاب ، نویسنده ، کتاب خانهموزیک جدید و فوق العاده شنیدنی از یاس با نام نامه ای به فرزند همراه با تکست و دو کیفیت عالی همینک دانلود کنید

Download New Music Yas Called Nameyi Be Farzand Whit Text On Saba-Music

yasss دانلود آهنگ جدید یاس نامه ای به فرزند

متن آهنگ جدید امیر تتلو امام رضا

متن آهنگ نامه ای به فرزند یاس

یاسر بختیاری در 30 خرداد 1361 در تهران متولد شد او در سن 16 سالگی ابتدا با گوش دادن به موسیقی رپ کار خود را آغاز کرد و این زمانی بود که پدرش از سفرهای تجاری اش از آلمان برگشت و برای او آخرین سی دی توپاک و سایر موسیقی های هیپ هاپ را آورد . پس از مرگ ناگهانی پدرش ،یاس با پذیرش مسئولیت خانواده و مراقبت از آنها مواجه شد . با بدهی هایی که پدرش برجا گذاشته بود به سختی قادر بود که از عهده خانواده و مخارج زندگی بر آید . یاس در سن 18 سالگی مجبور شد تمام آرزو های دانشگاه خود را کنار بگذارد و دانشگاه را ترک کند و شروع به کار نمود تا از کل خانواده حمایت نماید .

دانلود آهنگ جدید یاس نامه ای به فرزند

samibeigisYo! @samibeigis New track #tokhoobi #توخوبى Comming Friday. Stay Cool #solobeigioielli #samibeigi

دانلود آهنگ جدید سامی بیگی تو خوبی


 


تاريخ : جمعه ۱٩ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ۱:۱٤ ‎ب.ظ ا نویسنده : مازیار آجودانی ا نظرات ()
تگ ها : تو خوبی ، نامه ، فرزند ، امام رضازمان آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد پیام نور


 

 • زمان آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد پیام نور
  به گزارش دانشگاه پیام نور، ثبت نام تمام پذیرفته شدگان از ۲۰ لغایت ۲۵ شهریورماه به صورت غیرحضوری و از طریق سامانه گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir صورت می گیرد. تمام پذیرفته شدگان در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور می توانند در مهلت مقرر با مراجعه به سامانه گلستان نسبت به ثبت نام اقدام کنند. پذیرفته شدگان لازم است با مراجعه به سایت http://reg.pnu.ac.irاز نحوه نام نویسی آگاهی یابند.

  پذیرفته شدگان پس از ورود به سایت در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی می‌توانند با استفاده از شناسه کاربری و گذر واژه (در صفحه اول سایت فوق الذکر در زمان ثبت نام اعلام می شود) وارد سیستم جامع دانشگاهی گلستان شوند.

  پذیرفته شدگان لازم است اسکن مدارک ذیل را در قالبJPGیا JPEG و با حجم هرعکس حداکثر ۲۵۰ کیلو بایت تهیه و در هنگام ثبت نام غیر حضوری بارگذاری کنند.
  همچنین تصویر صفحه اول وسوم شناسنامه، تصویر کارت ملی (پشت و رو)، مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان)، تصویر مدرک کارشناسی (برای مدرک کارشناسی ناپیوسته لازم است مدرک کاردانی نیز درج شود و گواهی از مراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه از دیگر مدارکی است که باید بارگذاری کنند.

  دانشجویان پس از ثبت نام اولیه و بارگذاری مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده در زمان تعیین شده به محل قبولی مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده اقدام کنند.

  امکان تقاضای مهمان از تاریخ ۲۱شهریور۹۵ لغایت ۲۷شهریور۹۵ در سامانه آموزشی گلستان و برای نیمسال اول ۹۶/۹۵ فراهم است. انتخاب واحد دانشجویان از تاریخ ۲۳شهریور ۹۵ لغایت ۳۱شهریور ۹۵ خواهد بود.

  ایسنا

   


تاريخ : جمعه ۱٩ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ٩:۱٩ ‎ق.ظ ا نویسنده : مازیار آجودانی ا نظرات ()
تگ ها : مجله ، سلامت ، پزشمیکی ، بدندانلود ریمیکس آهنگ عشق تو از امیر عباس گلاب


 

 • دانلود ریمیکس آهنگ عشق تو از امیر عباس گلاب

  دانلود ریمیکس آهنگ عشق تو از امیر عباس گلاب

  همینک ریمیکس بسیارزیبا و شنیدنی آهنگ عشق تو از امیر عباس گلاب ، همراه با تکست و دو کیفیت عالی

  ترانه سرا: مهدی ایوبی , آهنگساز : امیر عباس گلاب , تنظیم کننده: مهدی سفیدکار

  Download New Remix “Eshghe To” Of Amir Abbas Golab Whit Text On Saba-Music

  Amir Abbas Golab Eshghe To دانلود ریمیکس آهنگ عشق تو از امیر عباس گلاب

  ببین چقدر تغییر کردم با وقتی که عاشق نبودم

  بعد از تو یک ثانیه حتی اون آدمه سابق نبودم
  ربطی به تیپو مد نداشتم رویات دنیامو عوض کرد
  افسردگی جاشو به تب داد عشقه تو قرصامو عوض کرد
  من رو از آینده نترسون باید از این وابسته تر شم
  از عشقه وحشتی ندارم حتی اگه باید پدر شم
  حتی اگه باید پدر شم
  باعثو بانیه تمامه این شبایه من تویی
  عشقه تو پابندم کرد عشقه تو خوانندم کرد
  آخرش اما چی شد عشقه تو بازندم کرد
  عشقه تو پابندم کرد عشقه تو خوانندم کرد
  آخرش اما چی شد عشقه تو بازندم کرد

  ♫♫♫♫♫♫

  آهنگ جدید امیر عباس گلاب بنام عشق تو

  ♫♫♫♫♫♫

  قبل از تو دوست داشتم خودم رو اهل خود آزاری نبودم
  این سرفه ها رو از تو دارم قبله از تو سیگاری نبودم
  جامو تویه قلبت نگه دار حتی اگه پیشم نباشی
  من شرط میبندم از اینم دیوونه تر میشم نباشی
  باعثو بانیه تمامه این شبایه من تویی
  عشقه تو پابندم کرد عشقه تو خوانندم کرد
  آخرش اما چی شد عشقه تو بازندم کرد
  عشقه تو پابندم کرد عشقه تو خوانندم کرد
  آخرش اما چی شد عشقه تو بازندم کرد

  متن ترانه ، تکست ، شعر و دانلود ریمیکس آهنگ عشق تو از امیر عباس گلاب

   


تاريخ : جمعه ۱٩ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ٥:۳۳ ‎ق.ظ ا نویسنده : مازیار آجودانی ا نظرات ()
تگ ها : دانلود ، آهنگ ، موزیک ، آهنگ جدید 


 

 • [unable to retrieve full-text content]


تاريخ : پنجشنبه ۱۸ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ۱۱:٤۱ ‎ب.ظ ا نویسنده : مازیار آجودانی ا نظرات ()
تگ ها : فوتیال ، عکس ، پارس ، تیم


امکانات وب